a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Dekoratívne omietky a stierky

Dodajte vášmu bývaniu jedinečný charakter a podčiarknite svoj unikátny štýl. Dekoratívne omietky a stierky od talianskeho výrobcu San Marco sa od obyčajnej omietky odlišujú svojou kreatívnou textúrou a dekoračným prvkom. Posúvajú celkový dizajn vašich stien na novú úroveň a nekladú žiadne hranice v prevedení finálneho odtlačku. Dekoratívne omietky a stierky sú vďaka svojim tepelným vlastnostiam vhodné aj na povrchovú úpravu krbov.

Kúpeľňa 2

Dekoratívne omietky a stierky patria do moderného a exkluzívneho bytového dizajnu a obyčajná stena s nimi získava jedinečný vzhľad. Dekoratívne omietky a stierky sú ekologický materiál, ktorý je vhodný aj do priestoru so zvýšenou vlhkosťou alebo vyššou možnosťou styku s vodou. Dekoratívne omietky a stierky sú vhodné do interiéru.

spoznajte našu prácu

Objednajte si služby Inn Decor

Objednajte si naše služby

Inn DECOR vám prináša prvotriedne dekoratívne omietky a stierky od svetového dodávateľa San Marco. Naši špecialisti vám pomôžu s výberom vhodného materiálu i finálnej textúry pre vaše bývanie a jeho následnou aplikáciou. Navštívte náš showroom a vyberte si zo vzorkovníka dekoratívnych omietok a stierok od San Marco.

Showroom

Nové Zámky

Inšpirujte sa novými nápadmi v interiérovom a exteriérovom dizajne. Náš showroom vám poskytne pohľad na konkrétne materiály, prevedenia i realizácie.

Showroom Inn Decor

Partneri

Interiérový a exteriérový dizajn

Spolupracujeme so silnými dodávateľmi so svetovým menom: Sika, San Marco, Elastolith a Krytex.