a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Epoxidové a polyuretánové liate podlahy

Praktické riešenie pre interiér, chodby, technické miestnosti, kancelárie a garáže. Epoxidové a polyuretánové liate podlahy vám In DECOR prináša v spolupráci so Sikafloor® a Sika ComfortFloor®.

Epoxidové liate podlahy
Epoxidové liate podlahy 2

Epoxidové liate podlahy Sikafloor® majú hladký a odolný povrch, sú bezšpárové, výborne udržiavateľné a vedia sa pochváliť dlhou životnosťou. Obrovský výber farebných odtieňov a tiež v matnej alebo lesklej úprave. Epoxidové liate podlahy ponúkajú stredné až vysoké zaťaženie, sú tvrdšie, ale zároveň povrchovo krehkejšie než polyuretánové liate podlahy.

Epoxidové liate podlahy od Sikafloor® sú vhodné aj na rýchlu a ekonomickú renováciu betónu. Sú paropriepustné a v garážach odolávajú zaťaženiu od vozidiel, posypových solí a prípadnému uniknutiu olejov a pohonných hmôt.

Polyuretánové liate podlahy Sika ComfortFloor® sú vhodným riešením pre interiér i exteriér, sú vhodné pre kúpeľne, reštaurácie, bary, balkóny, terasy alebo prevádzky. Ako podlaha na mieru vďaka novému vývoju farbenia základného materiálu ponúka rôzne farebné odtiene a veľké množstvo štruktúr a vzorov od jemnej štruktúry až po vzhľad podobný mramoru.

Polyuretánová liata podlaha je odolná voči oteru a mechanickému poškodeniu. Je navrhnutá pre vyššiu záťaž a pri dotyku je mäkšia ako epoxidová.

Epoxidové liate podlahy 3

spoznajte našu prácu

Objednajte si služby Inn Decor

Objednajte si naše služby

V Inn Decor si vyberiete svoju podlahu na mieru. Tím špecialistov vám odporučí najvhodnejší produkt a materiál, farbu a vzor si vyberiete podľa svojich požiadaviek. In DECOR sa špecializuje aj na finálne položenie epoxidových a polyuretánových liatych podláh. Zavolajte nám pre bezplatnú konzultáciu alebo navštívte náš showroom.

Showroom

Nové Zámky

Inšpirujte sa novými nápadmi v interiérovom a exteriérovom dizajne. Náš showroom vám poskytne pohľad na konkrétne materiály, prevedenia i realizácie.

Showroom Inn Decor

Partneri

Interiérový a exteriérový dizajn

Spolupracujeme so silnými dodávateľmi so svetovým menom: Sika, San Marco, Elastolith a Krytex.