a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Mikrocementové stierky a podlahy

Moderné riešenie pre vaše bývanie! Mikrocementové stierky a podlahy od výrobcu Moderne Méthode sú potery s nadčasovým, vysoko estetickým dizajnom. Dekoratívne riešenie, ktoré sa nanáša vo viacerých vrstvách a tvorí súvislý celok, bez špár. Mikrocementový materiál je svetovým trendom minimalistického dizajnu a industriálneho štýlu. Mikrocementové stierky a podlahy sú vhodné riešenie na povrchovú úpravu krbov.

Mikrocementové stierky
Mikrocementové podlahy

Mikrocementové stierky a podlahy Sikafloor® sú vhodné do interiérov, kúpeľne, kuchyne alebo väčších priestorov, či exteriérov. Materiál sa po aplikácii brúsi a lakuje, výborne akumuluje teplo a je vhodné aj na podlahové kúrenie. Mikrocementové stierky a podlahy sú hydroizolačné, vysoko odolné a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Ľahko sa čistia a pôsobia jedinečným elegantným dojmom.

spoznajte našu prácu

Objednajte si služby Inn Decor

Objednajte si naše služby

Inn Decor vám ohľadom mikrocementových podláh a stierok ponúka kompletné služby, od výberu z medzinárodného vzorkovníka RAL, dodania a profesionálnej aplikácie, ktorá vyžaduje skúsenosti a precíznu techniku.

Showroom

Nové Zámky

Inšpirujte sa novými nápadmi v interiérovom a exteriérovom dizajne. Náš showroom vám poskytne pohľad na konkrétne materiály, prevedenia i realizácie.

Showroom Inn Decor

Partneri

Interiérový a exteriérový dizajn

Spolupracujeme so silnými dodávateľmi so svetovým menom: Sika, San Marco, Elastolith a Krytex.