a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Pohľadový betón

Moderný pohľadový betón MagicWall od výrobcu Sika® na stenách je celosvetovým štýlovým trendom v interiérovom dizajne. Elegancia sa spája s industriálnym štýlom a prináša nadčasový a autentický dizajn s jedinečnou štruktúrou. Pohľadový betón je tiež vhodné riešenie na povrchovú úpravu krbov.

S pohľadovým betónom na stenách od SikaWall® prichádza neopakovateľný dizajn. Oceníte prirodzenú hru farieb a pórov, ale aj jedinečný vzhľad na väčších plochách. Pohľadový betón perfektne vynikne nielen v bytoch a domoch, ale aj v mnohých verejných priestoroch, kanceláriách, baroch alebo obchodoch. Jedinečný dizajn prináša do interiérového dizajnu prvok elegantnej jednoduchosti, nadčasovosti a exkluzivity.

spoznajte našu prácu

Objednajte si služby Inn Decor

Objednajte si naše služby

Inn Decor sa v spolupráci SikaWall® špecializuje na dodávanie a aplikáciu pohľadového betónu. Materiál od SikaWall® sa vyznačuje jednoduchou a rýchlou aplikáciou, vysokou pevnosťou, ekologickosťou – je paropriepustný a bez emisií. S výberom materiálu vám pomôžeme v našom showroome a naši odborníci sa postarajú o realizáciu žiadaného dizajnu.

Showroom

Nové Zámky

Inšpirujte sa novými nápadmi v interiérovom a exteriérovom dizajne. Náš showroom vám poskytne pohľad na konkrétne materiály, prevedenia i realizácie.

Showroom Inn Decor

Partneri

Interiérový a exteriérový dizajn

Spolupracujeme so silnými dodávateľmi so svetovým menom: Sika, San Marco, Elastolith a Krytex.