a
Contact
Locations

New York
London
Berlin

Follow us

Tehlové obklady

Štýlové oživenie každého priestoru. Tehlové obklady dodajú vášmu interiéru alebo exteriéru nový moderný vzhľad, ktorý so sebou zároveň nesie dedičstvo unikátneho dizajnu z minulého storočia. Tehlový obklad sa vyznačuje dlhou životnosťou a variabilnosťou materiálu, z množstva druhov tvarov, farieb i kompozícii si vyberiete taký tehlový obklad, ktorý presne vyjadruje váš štýl a to nielen vnútri vášho domova, ale aj na fasáde, plote alebo oblúkoch.

Slide 5

Tehlový obklad zútulňuje interiér a hodí sa aj do moderných priestorov, ktoré zanechávajú chladnejší dojem. Tehlovým obkladom dosiahnete rustikálny, moderný alebo klasický vzhľad. Nechajte si poradiť, kde tehlový obklad vynikne najlepšie a aký typ tehlového obkladu sa hodí práve k vám domov v našom showroome!

spoznajte našu prácu

Objednajte si služby Inn Decor

Objednajte si naše služby

In DECOR dodáva a montuje moderné i rustikálne tehlové obklady od svetového dodávateľa Elastolith, ktoré skvele dopĺňajú bytový dizajn. Tehlový obklad je ľahký a mimoriadne odolný, pri takomto type obkladu sa nemusíte báť vyblednutia farieb alebo poškodenia tvaru. Pri tehlových obkladoch oceníte aj ich nízku údržbu.

Showroom

Nové Zámky

Inšpirujte sa novými nápadmi v interiérovom a exteriérovom dizajne. Náš showroom vám poskytne pohľad na konkrétne materiály, prevedenia i realizácie.

Showroom Inn Decor

Partneri

Interiérový a exteriérový dizajn

Spolupracujeme so silnými dodávateľmi so svetovým menom: Sika, San Marco, Elastolith a Krytex.